Herpík Rapid

Novinka
ZADARMOZADARMO
HERPIK rapid fl. 2021
€23,99
Skladom

Etenolový extrakt + prírodné ingrediencie proti nadmernému vysušovaniu, praskaniu rany a krvácaniu, pri ťažkých a rozsiahlych recidívach až torpídne herpetické exémy.
Prípravky Herpík sú účinné v každom štádiu ochorenia a vhodné aj pre alergikov

Detailné informácie

Podrobný popis

Použitie tohto prípravku zabezpečuje najvyššiu efektívnosť a ojedinelý výsledok, nakoľko sa uplatňuje synergizujúci efekt penetrácie a priepustnosti tkaniva. Jedinečnosť a výnimočnosť aplikácie prípravku v tejto koncentrácii súvisí s najmä s rýchlosťou sorpcie a okamžitým vplyvom na maximálne zníženie aktivizácie vývoja prejavov deštrukcie podkožného tkaniva a tým jeho urýchlenú obnovu. Vývoj prípravku v tejto koncentrácii súvisel so snahou dosiahnuť efektívny výsledok v čo najkratšom čase a aplikácie v prípadoch s dlhotrvajúcimi a recidívujúcimi prejavmi.

APLIKÁCIA

  1. pri prvých príznakoch prejavu herpesu, oparu, kútikov, ktorými sú svrbenie, mierne alebo silnejšie pálenie, treba postihnutú časť umyť vodou a mydlom. Po osušení priložiť na ranu malý Herpíkom navlhčený papierový útržok- tampónik /hygienickej vreckovky/ veľkosti poškodenej časti pokožky. Zopakovať 3-4x na cca asi 4 minúty/to je čas usušenia tampónika, ktorý znovu a znovu navlhčíte/, ale netlačiť a nechať roztok hľbkovo penetrovať - prenikať do pokožky. Tento postup možno opakovať počas dňa až tri krát. Podľa okolností alebo problematickosti situácie aj viackrát. Na druhý deň by rana mala sčernať. A ak nesčernala celý proces zopakujte ešte jeden deň 3x4 minúty. Ak zaschne bledá rana, vírus môže recividovať.
  2. v prípade, že sa už vytvoril pľuzgierik, mokvajúca alebo hnisajúca rana, postup ošetrenia ako v bode A do stmavnutia krusty. Po odpadnutí chrasty nezostávajú žiadne jazvy.
  3. afty v ústnej dutine na napadnutých miestach treba tampónik prikladať 1 – 2x denne počas aspoň 3-4 minút. Pri aplikácii v nose tento najprv dôkladne vypláchnuť, resp. odhlieniť a 2 až 3 krát v deň ošetriť vatovým tampónikom počas asi aspoň 3 až 5 minút. Po odznení bolestivých príznakov sliznicu nosa ošetriť vyplachovaním rumančekovým odvarom alebo vhodnou masťou, aby nevznikla resp. nestvrdla krusta.

 Viac informácií nájdete na stránkach ADC

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie