O Herpese

HERPES sa ako vírusové ochorenie, vyskytuje systematicky u mnohých generácií nielen ľudí, ale aj zvierat. Toto pomerne časté ochorenie je sprevádzané veľmi nepríjemnými príznakmi a prejavmi, ktorých pokročilosť určuje jeho ďalší priebeh ošetrovania. Herpes, afty, kútiky sú na prvý pohľad nevýznamným ochorením. Bežne sa dočítame, že ide o ochorenia, ktoré trvajú niekoľko dní, ale aj niekoľko týždňov a mesiacov s viac-menej bolestivými prejavmi, často s kozmeticky nevzhľadnými bolestivými vyrážkami alebo chrastami na perách, ale aj na iných miestach nášho tela, tváre, v nose, genitálie atď. Môže mať však aj oveľa ťažší priebeh a spravidla ide o chronický stav, ktorý sa opakuje.

Vírus, ktorý toto ochorenie spôsobuje, je značne odolný a po prekonaní príznakov počas lokálneho ošetrenia spravidla zostáva latentný s viac-menej pravidelnou recidívou. Niekedy ochorenie prebieha oveľa výraznejšie a okrem kozmeticky nevzhľadných vyrážok a opuchov sa prejavuje svrbením až pálením, ktoré sa nakoniec premení na bolestivú mokvajúcu chrastu. Na elimináciu tohto ochorenia máme prípravok na topickú aplikáciu, ktorý je objavený a vyvinutý spoločnosťou GLOBCOM a.s. Ide o prírodnú kompozíciu, ktorá má všetky vlastnosti rýchlo a účinne eliminovať uvedené prejavy vo všetkých štádiách a podľa doterajších výsledkov u viac ako 300.000 ľudí, ktorí tento prípravok vyskúšali, aj ich prakticky výraznú likvidáciu. 

Veľkolepé u týchto prípravkov je, že rana po prvej aplikácii už nebolíMokvanie a zápal ustúpi do 4 hodín a do 48 hodín sa rana zmenšuje a zatvára !!!

Výsledky skúšok potvrdili, že veľmi rýchle odstraňuje herpes, afty, bolestivé chrasty v kútikoch úst. Je veľmi dôležitá správna aplikácia. Treba dôsledne rešpektovať pokyny na jeho aplikáciu na napadnutom mieste, lebo aj od toho závisia jeho dlhodobé účinky.

Prípravky sa vyrábajú v dvoch kompozíciách s odlišnou koncentráciou, čo súvisí aj s rozsahom a intenzitou účinku. Koncentračné varianty účinných látok boli testované v spolupráci s ÚPKM - Ústav preventívnej a klinickej medicíny. Keďže všetky doterajšie výsledky hodnotenia prípravkov boli klasifikované ako unikátne a prevratné pri ich aplikácii. A tak od kompetentných inštitúcií sme dostali oprávnenie na distribúciu.

Verejnosti predkladáme tento prípravok s presvedčením, že dostáva kvalitný prostriedok, ktorého účinok je výsledkom dlhoročnej systematickej výskumnej práce. Týmto výsledkom sme potešení o to viac, že je to jediný originálny prípravok vyvinutý na Slovensku.

Doterajšie ohlasy a poznatky laickej a odbornej verejnosti ako aj mnohých lekární sú jednoznačne pozitívne.

V čase ak sa infekt nevylieči a zaschne rana, čiže prejde do latentného – spacieho režimu, náš organizmus naďalej tvorí protilátky, ktoré automaticky spôsobujú po určitom čase autoimunné ochorenia !

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie