O Herpese

HERPES sa ako vírusové ochorenie, vyskytuje systematicky u mnohých generácií nielen ľudí, ale aj zvierat. Toto pomerne časté ochorenie je sprevádzané veľmi nepríjemnými príznakmi a prejavmi, ktorých pokročilosť určuje jeho ďalší priebeh ošetrovania. Herpes, afty, kútiky sú na prvý pohľad nevýznamným ochorením. Bežne sa dočítame, že ide o ochorenia, ktoré trvajú niekoľko dní, ale aj niekoľko týždňov a mesiacov s viac-menej bolestivými prejavmi, často s kozmeticky nevzhľadnými bolestivými vyrážkami alebo chrastami na perách, ale aj na iných miestach nášho tela, tváre, v nose, genitálie atď. Môže mať však aj oveľa ťažší priebeh a spravidla ide o chronický stav, ktorý sa opakuje.

Vírus, ktorý toto ochorenie spôsobuje, je značne odolný a po prekonaní príznakov počas lokálneho ošetrenia spravidla zostáva latentný s viac-menej pravidelnou recidívou. Niekedy ochorenie prebieha oveľa výraznejšie a okrem kozmeticky nevzhľadných vyrážok a opuchov sa prejavuje svrbením až pálením, ktoré sa nakoniec premení na bolestivú mokvajúcu chrastu. Na elimináciu tohto ochorenia máme prípravok na topickú aplikáciu, ktorý je objavený a vyvinutý spoločnosťou GLOBCOM a.s. Ide o prírodnú kompozíciu, ktorá má všetky vlastnosti rýchlo a účinne eliminovať uvedené prejavy vo všetkých štádiách a podľa doterajších výsledkov u viac ako 300.000 ľudí, ktorí tento prípravok vyskúšali, aj ich prakticky výraznú likvidáciu. 

Veľkolepé u týchto prípravkov je, že rana po prvej aplikácii už nebolíMokvanie a zápal ustúpi do 4 hodín a do 48 hodín sa rana zmenšuje a zatvára !!!

Výsledky skúšok potvrdili, že veľmi rýchle odstraňuje herpes, afty, bolestivé chrasty v kútikoch úst. Je veľmi dôležitá správna aplikácia. Treba dôsledne rešpektovať pokyny na jeho aplikáciu na napadnutom mieste, lebo aj od toho závisia jeho dlhodobé účinky.

Prípravky sa vyrábajú v dvoch kompozíciách s odlišnou koncentráciou, čo súvisí aj s rozsahom a intenzitou účinku. Koncentračné varianty účinných látok boli testované v spolupráci s ÚPKM - Ústav preventívnej a klinickej medicíny. Keďže všetky doterajšie výsledky hodnotenia prípravkov boli klasifikované ako unikátne a prevratné pri ich aplikácii. A tak od kompetentných inštitúcií sme dostali oprávnenie na distribúciu.

Verejnosti predkladáme tento prípravok s presvedčením, že dostáva kvalitný prostriedok, ktorého účinok je výsledkom dlhoročnej systematickej výskumnej práce. Týmto výsledkom sme potešení o to viac, že je to jediný originálny prípravok vyvinutý na Slovensku.

Doterajšie ohlasy a poznatky laickej a odbornej verejnosti ako aj mnohých lekární sú jednoznačne pozitívne.

V čase ak sa infekt nevylieči a zaschne rana, čiže prejde do latentného – spacieho režimu, náš organizmus naďalej tvorí protilátky, ktoré automaticky spôsobujú po určitom čase autoimunné ochorenia !