Herpík Super

Novinka
ZADARMOZADARMO
HERPIK Super fl. 2021
€21,60
Skladom

Etenolový extrakt + prírodné ingrediencie proti nadmernému vysušovaniu. 
Prípravky Herpík sú účinné v každom štádiu ochorenia a vhodné aj pre alergikov

Detailné informácie

Podrobný popis

APLIKÁCIA

  1. pri prvých príznakoch prejavu herpesu, oparu, kútikov, ktorými sú svrbenie, mierne alebo silnejšie pálenie, treba postihnutú časť umyť vodou a mydlom. Po osušení priložiť na ranu malý Herpíkom navlhčený papierový útržok- tampónik /hygienickej vreckovky/ veľkosti poškodenej časti pokožky. Zopakovať 3-4x na cca asi 4 minúty/to je čas usušenia tampónika, ktorý znovu a znovu navlhčíte/, ale netlačiť a nechať roztok hľbkovo penetrovať - prenikať do pokožky. Tento postup možno opakovať počas dňa až tri krát. Podľa okolností alebo problematickosti situácie aj viackrát. Na druhý deň by rana mala sčernať. A ak nesčernala celý proces zopakujte ešte jeden deň 3x4 minúty. Ak zaschne bledá rana, vírus môže recividovať.
  2. v prípade, že sa už vytvoril pľuzgierik, mokvajúca alebo hnisajúca rana, postup ošetrenia ako v bode A do stmavnutia krusty. Po odpadnutí chrasty nezostávajú žiadne jazvy.
  3. afty v ústnej dutine na napadnutých miestach treba tampónik prikladať 1 – 2x denne počas aspoň 3-4 minút. Pri aplikácii v nose tento najprv dôkladne vypláchnuť, resp. odhlieniť a 2 až 3 krát v deň ošetriť vatovým tampónikom počas asi aspoň 3 až 5 minút. Po odznení bolestivých príznakov sliznicu nosa ošetriť vyplachovaním rumančekovým odvarom alebo vhodnou masťou, aby nevznikla resp. nestvrdla krusta.

Viac informácií nájdete na stránkach ADC